بازیگر سینما و تلویزیون به‌عنوان دبیر دومین دوره جشنواره ملی مادر که در دو بخش فیلم و عکس برگزار می‌شود، انتخاب شد.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی، جشنواره ملی مادر به‌منظور ارج نهادن به جایگاه والای مادر و با هدف توجه به تحول و تعالی انسانی و جامعه برگزار خواهد شد و فاطمه گودرزی که در اولین دوره مسئولیت دبیری این جشنواره را بر عهده داشت، برای دومین بار نیز به‌عنوان دبیر جشنواره ملی مادر انتخاب شد.

هم‌زمان با معرفی دبیر جشنواره، فراخوان این رویداد فرهنگی نیز به شرح زیر منتشر شد.

فراخوان جشنواره ملی مادر

مؤسسه فرهنگی هنری نیلا فرهنگ در راستای توجه به ارزش و جایگاه والای مقام مادر به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین ارکان خانواده و جامعه در جهت رشد و توسعه ارزش‌های انسانی، اقدام به برگزاری دومین جشنواره ملی مادر کرده است.

استفاده از ظرفیت‌های بالای هنر و مخصوصاً هنر هفتم و حضور هنرمندان عرصه فیلم و عکس و ارائه آثار ارزشمند می‌تواند ما را در راه رسیدن به مأموریت اصلی جشنواره که تکریم مقام مادر با توجه به فرهنگ غنی کشورمان، تقویت روح مادرانه، برای ایجاد صلح درونی و ارائه راهکارهایی برای آسایش و آرامش بیشتر مادران و تعالی خانواده با تمرکز بر ارتقای سطح معلومات و مهارت مادران و سایر اعضاست یاری کند.

دومین دوره جشنواره ملی مادر، در دو بخش مسابقه فیلم و عکس برگزار می­شود و تمرکز ویژه‌ای بر حوزه فرهنگ و اجتماع خواهد داشت.

هنرآنلاین

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

دسته‌ها

به  مخاطبین جشنواره  ملی “مادر”  بپیوندید